13. Forum Rozwoju Mazowsza

logo 13 forum rozwoju Mazowsza

Serdecznie zapraszamy na 13. Forum Rozwoju Mazowsza, które jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Forum od lat stanowi przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami i inspiracjami w gronie przedstawicieli administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2023 roku w Warszawie, na Stadionie Legii przy ul Łazienkowskiej.

Forum Rozwoju Mazowsza to dwudniowe, darmowe wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Do dyspozycji uczestników 13. Edycji wydarzenia będą:

• inspirujące debaty z polskimi i zagranicznymi ekspertami organizowane na dwóch scenach,
  • interaktywne przestrzenie do wymiany wiedzy i doświadczeń współtworzone we współpracy z beneficjentami unijnych środków,
  • warsztaty, symulacje, pokazy i prezentacje,
  • konsultacje eksperckie i networking.

To jednak nie wszystko! Podczas Forum odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu Lider Zmian, w którym wspólnie z mieszkańcami wybierzemy najciekawsze efekty projektów dofinansowanych przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Urząd Dzielnicy Targówek jest jednym z Partnerów Forum, na którym wraz ze szkołami ponadpodstawowymi z Targówka oraz z Uniwersytetem Warszawskim będzie w strefie Aktywni!

Spotkajmy się na Forum Rozwoju Mazowsza!

grafika informacyjna zawierająca tekst: "Spotkajmy się jesienią 13-15 listopada 2023, Stadion Legii Warszawa" oraz logo 13 forum rozwoju Mazowsza i logotypy organizatorów