null

VIII Ogród Jordanowski

Drukuj otwiera się w nowej karcie

VIII Ogród Jordanowski jest placówką wychowania pozaszkolnego. Kontynuuje tradycję idei społecznika doktora Henryka Jordana z początku XXw. Stanowi ważne ogniwo uzupełniające i rozszerzające proces edukacji i wychowania dzieci i młodzieży.  Placówka prowadzi działalność wychowawczą, profilaktyczną, edukacyjną i kulturalną. Współpracuje ze szkołami, wspólnotami lokalnymi, stowarzyszeniami. Podlega samorządowi lokalnemu dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, który finansuje działalność Ogrodu w związku z czym, wszelkie zajęcia są bezpłatne.

Od roku szkolnego 2010/2011 zaprasza do nowego, wspaniałego i bardzo funkcjonalnego obiektu. Oprócz nowej siedziby placówka zyskała również skate park, bulodrom, place zabaw oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej i siatkówki. Od 1 lutego 2014r. VIII Ogród Jordanowski przejął w administrowanie obiekt rekreacyjno – sportowy „Syrenka 4” przy ul. Wyszogrodzkiej 11. W skład obiektu wchodzą: boisko wielofunkcyjne do piłki ręcznej, bądź piłki nożnej, boisko do koszykówki, siatkówki oraz tenisa stołowego.
 
Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej Ogrodu Jordanowskiego. Zamieszczamy na niej wszystkie najistotniejsze informacje dotyczace funkcjonowania placówki, regulaminy korzystania z obiektów sportowych, zapowiedzi i relacje z imprez, które organizowane są przez nas, bądź w których uczestniczyli nasi wychowankowie oraz pełną ofertę proponowanych zajęć skierowna do dzieci i modzieży w wieku 3-16 lat.

Dane teleadresowe - VIII Ogród Jordanowski

ul. Suwalska 13, 03-252 Warszawa
tel.: 22 811 39 88
e-mail: oj8@eduwarszawa.pl
strona www:  https://oj8targowek.eduwarszawa.pl
Obiekty:
- kompleks rekreacyjno - sportowy “Syrenka”, ul. Wyszogrodzka 11
- ogród sensoryczny z placami zabaw,  ul. Wyszogrodzka 11
- boisko wielofunkcyjne, ul. Suwalska 13
tel.: 607 851 714