null

Andrzejki z Szymborską czyli spotkanie andrzejkowe z twórczością noblistki i poetyckimi wróżbami!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.11.2023 18:00 - 30.11.2023 19:00
Arthouse (Miejsce Aktywności Lokalnej), ul. Kołowa 18 (prawe skrzydło budynku), Warszawa
dwie otwarte książki ułożone grzbietami do siebie

Zapraszamy na wyjątkowe andrzejki z Szymborską! Dlaczego z Szymborską? Bo lubimy dobrą poezję a rok 2023 jest rokiem właśnie Wisławy Szymborskiej (wiedzieliście?)! Wisława Szymborska znana była z poczucia humoru i dystansu, więc pozwolimy sobie nieco pobawić się twórczością noblistki i zaprosimy Was na poetyckie wróżby!

Wylosuj poetycką wróżbę od noblistki i pozwól sobie na swobodą interpretację. Może uda ci się dowiedzieć, co cię czeka w przyszłym roku? Poezja pozwala skontaktować się ze sobą i własnymi emocjami, co pomaga nie tyle wywróżyć przyszłość, ile mądrze i w zgodzie ze sobą ją kształtować. A to przecież lepsze, niż wróżenie z fusów.
Fusów również nie zabraknie, bo rozmawiać będziemy przy ciepłych napojach i przekąskach, nie będziemy z nich jednak wróżyć, gdyż wątpimy, aby miały coś ciekawego do powiedzenia...
Spotkanie poprowadzi poetka i edukatorka z powołania Aleksandra Dańczyszyn, która przygotuje dla Was najpiękniejsze i najciekawsze wiersze Szymborskiej oraz sprawi, że wszyscy pokochacie poezję, jeśli jeszcze nie jesteście miłośnikami. Nie sposób nie kochać poezji Szymborskiej, zwłaszcza jeśli przybliża nam ją Ola Dańczyszyn.

Masz pytania? Zadzwoń – 571 225 500 lub napisz: kontakt@arthousekolowa.pl