null

Debata społeczna „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
dwoje funkcjonariuszy Straży Miejskiej podczas patrolu w pobliżu przejścia dla pieszych na warszawskim Targówku

Debata społeczna pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” odbyła się w Urzędzie Dzielnicy Targówek 5 września br. o godz. 17:00.

Organizatorem spotkania był Komendant Komisariatu Policji Warszawa Targówek nadkom. Mariusz Romanowski. Przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej oraz Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego rozmawiali z mieszkańcami o problemach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa zdrowia i życia mieszkańców. Na spotkaniu przedstawili statystyki przestępstw i zagrożeń występujących na Targówku.
Na prośbę mieszkańców zamieszczamy prezentację ze spotkania oraz linki pomocne do śledzenia/zgłaszania problemów dotyczących bezpieczeństwa w Warszawie/dzielnicach:

Informacja dla osób ze szczególnymi potrzebami. Ten dokument powstał poza Urzędem m.st. Warszawy, dlatego nie odpowiadamy za jego dostępność. Jeśli mają Państwo kłopot z dostępem do treści, prosimy o telefon pod numer 22 44 38 727 lub 19115, lub e-mail na adres targowek.urzad@um.warszawa.pl lub kontakt@um.warszawa.pl. W miarę możliwości pomożemy w zapoznaniu się z treścią.

Przydatne linki: