null

Dikanda. Koncert w Domu Kultury ŚWIT

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.03.2022 20:00 - 05.03.2022 21:00
Dom Kultury Świt, Wysockiego 11, Warszawa
Fotografia przedstawiająca członków zespołu Dikanda z instrumentami muzycznymi. Obok napis "Dikanda, 5.03.2022, godzina 20.00. Koncert na Bródnie. www.dkswit.com.pl Bilety dostępne w przedsprzedaży: 50 zł."
Dikanda

W ramach obchodów Miejskiego Roku Obrzędowego w DK Świt zapraszamy na koncert zespołu DIKANDA, czyli kapeli ze Szczecina, która jest doceniana nawet na zagranicznym rynku muzycznym. Od początku swojego istnienia, tj. od 1997 roku, zespół gra muzykę inspirowaną ludowym brzmieniem. W swojej twórczości Dikanda stawia na autentyczność stylu. Poszukuje nowych nurtów, ale co najważniejsze - większość ich utworów to oryginalne kompozycje!

Artyści czerpią muzyczne inspiracje z tradycyjnych, folkowych brzmień szeroko rozumianego orientu – od Bałkanów, przez Izrael, Kurdystan, Białoruś po Indie.
Dikanda ma w swoim dorobku 9 płyt, setki koncertów (głównie w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, ale również w Rosji, Indiach oraz w USA), zdobyli także liczne nagrody.
Zapraszamy do Domu Kultury Świt na wyjątkową i przede wszystkim emocjonalną podróż po etnicznych brzmieniach, żywiołowe spotkanie pełne energii, charyzmy, prawdziwych uczuć.
Bilety (w cenie 50 zł) dostępne są na stronie internetowej: swit.systemsprzedazybiletow.pl

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.