null

Dom Kultury "Świt"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Warszawa, ul. Wysockiego 11
tel. 22 811 01 05, 22 811 11 09, fax 22 811 04 24
e-mail: swit@dkswit.com.pl
strona internetowa: https://dkswit.com.pl

Dom Kultury "Świt" jest instytucją kultury realizującą zadania własne Dzielnicy Warszawa Targówek w dziedzinie kultury. Działalność prowadzi od 1958 roku. Głównym zadaniem Domu Kultury jest organizowanie zróżnicowanych form działalności kulturalno-oświatowej i rekreacyjnej mającej na celu atrakcyjne i pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przez cały rok Dom Kultury "Świt" proponuje mieszkańcom naszej dzielnicy udział w licznych działaniach programowych realizowanych w ramach zajęć stałych, kursów i imprez. Głównym kryterium decydującym o kształcie oferty programowej, jest akceptacja lokalnego środowiska, mierzona jego uczestnictwem w różnego rodzaju przedsięwzięciach proponowanych przez Dom Kultury "Świt".

Pragnąc odzwierciedlić w swojej działalności różnorodne zainteresowania i preferencje kulturalne mieszkańców dzielnicy Targówek w Domu Kultury "Świt" stworzono i wyposażono wiele specjalistycznych pracowni - m.in. ceramiczną, informatyczną, plastyczną, fotograficzną, filmową, muzyczną, taneczną, modelarską a także siłownię, salę bilardową i salę prób muzycznych wraz ze studiem nagrań. Serdecznie zapraszamy!!!

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.