Dotacje z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Podpisanie umów dotacyjnych, przyznanych z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, odbyło się na Targówku.

Samorząd województwa przyznał dotacje zarówno dla Miasta Stołecznego Warszawy jak i dla sześciu stołecznych dzielnic – Woli, Mokotowa, Pragi Południe, Wilanowa, Ursynowa i Targówka. Na Targówku uzyskane środki, w wysokości blisko 540 tys. złotych, będą wykorzystane na wykonanie murali antysmogowych oraz modernizację oświetlenia i bieżni na ternie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Łabiszyńskiej.
Urząd Dzielnicy Targówek reprezentowali: burmistrz Małgorzata Kwiatkowska oraz zastępcy burmistrza - Krzysztof Miszewski i Jacek Duczman.

zobacz także: Mazowsze wspiera warszawskie dzielnice. 2 mln zł na ochronę środowiska i sport (mazovia.pl)