null

Dyżury doradcy energetycznego w Urzędzie Dzielnicy Targówek

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafika przedstawia zieloną żarówkę z białym liściem w środku, obok napis "doradca energetyczny"

W jaki sposób obniżyć zużycie energii i wody? Jak obniżyć koszty ogrzewania? Czy warto zmienić dostawcę lub taryfę? Doradca energetyczny pomoże przeanalizować rachunki za media i podpowie, gdzie szukać potencjalnych oszczędności.

W kolejne poniedziałki: 20 i 27 listopada 2023 r. w godz. 12:00-16:00 odbędą się dyżury doradcy energetycznego w Urzędzie Dzielnicy przy ul. L. Kondratowicza 20.
Z doradcą można skontaktować się również telefonicznie pod nr. 519 513 713, a także skorzystać z porady, pisząc na e-mail: ext.rlukasiak@um.warszawa.pl.
Ekspert podzieli się fachową wiedzą z zakresu: doradztwa technicznego w zakresie modernizacji źródeł ciepła, termomodernizacji budynków, stosowania odnawialnych źródeł energii, a także pomoże w wypełnieniu deklaracji (CEEB). Poinformuje również o możliwościach uzyskania dotacji na sfinansowanie tych inwestycji – ze środków miejskich lub w ramach innych programów wsparcia. 
Doradcy energetyczni pomagają mieszkańcom stolicy od ubiegłego roku. Ich działalność stanowi jedną z rekomendacji Warszawskiego Panelu Klimatycznego.