null

Festiwal światła i dźwięku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.10.2023 17:00 - 01.10.2023 22:00
Park Bródnowski, Warszawa
w tle podświetlone w różnych kolorach drzewa, na grafice napis "Festiwal światła i dźwięku"

Zapraszamy do spędzenia pierwszych jesiennych wieczorów w Parku Bródnowskim To będą wieczory obcowania z pięknem, kulturą i muzyką. Teren parku roziskrzy się efektownym oświetleniem architektonicznym oraz instalacjami scenograficznymi, wprowadzając widzów w niezwykły świat w stylu Tima Burtona.

Program “Festiwalu światła i dźwięku” w parku Bródnowskim:

Sobota, 30 września w godzinach 17:00 - 23:00

  • 18.00-19.00 - pokaz akrobatyczny – Kamila Dąbkowska
  • 19.30-21.00 Nothing to sniff / duet: Antek Sojka i Joanna Radziszewska - śpiewaczka operowa
    „Nothing To Sniff ft. Moonsailor” to nowy projekt muzyczny stworzony z potrzeby charmonii i tańca wszechświata i natury. W tej formule artyści działają od marca 2020 i od tego czasu zdołali już wydać jeden Longplay „Nothing To Sniff – Such a Story” i 7 Singli. Dużą popularnością na portalach streamingowych cieszy się również remix piosenki Ifi Ude pt. „Kwiat”. Ich muzyka to połączenie głębokich i przestrzennych brzmień elektronicznych, utrzymanego w spokojnych tempach rytmu z gatunku Chillout, Downtempo i Oriental House
  • 21.00-22.30 - "Ramzi Attia" Live sety w jego wydaniu to czysta improwizacja, głęboka podróż, ceremonia dźwięku która wprowadza w ruch emocje i ciało słuchaczy, jego intencją jest zaproszenie do przestrzeni nieskrepowanej ekspresji.

Niedziela, 1 października w godzinach 17:00 - 22:00

  • 18.00-18.30 - pokaz iluzjonisty - Kacper Mysiorek
  • 19.15 - 20.30 - Stan Breckenridge BAND Przegląd światowych hitów oraz utworów własnych w rytmie soul i jazz w interpretacji doktora Stana Breckenridge
  • 20.30-22.00 - warsztat ruchowy: Ania Sierpowska - Movement Medicine. Jest to zaproszenie by tańczyć i być tańczonym. Nie tylko podczas warsztatu, ale każdego dnia nasączając każdy krok fascynacją i ekscytacją. Poprzez określone ruchy i Movement Medicine zwiększając energię, zdobywając narzędzia do wzmocnienia źródła naszej najgłębszej witalności, siły życiowej, mocy twórczej, energii i pasji. To alchemizująca jakość ruchu. Dla społeczności. Przeszłości i przyszłości. Żyjąc doświadczamy po co tu jesteśmy. To nie dzieje się samo. To dzieje się w ruchu.
    Certyfikowana Nauczycielka Movement Medicine – praktyki świadomego ruchu i obecności ze Szkoły Ya’acova & Susannah Darling Khan. Facylitatorka i terapeutka pracy z ciałem w nurcie psychoterapii poprzez ciało, w Szkoleniu Analizy Bioenergetycznej, akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis. Praktyczka pracy z ciałem w oparciu o techniki powięzione, polinezyjski bodywork MA-URI, podejścia Laban Bartenieff, medytacji Mindfulness i slow joggingu. Prowadzi ceremonie transformacji poprzez ruch i dotyk, projekty muzyczne oraz jest autorką audycji w Radiospacji – Body Talks. W swojej praktyce kieruje się intencją odkrywania i wzmacniania radykalnej akceptacji i czucia pełni życia.

W sobotę i w niedzielę od godz.15:00 do godz. 22:00 zapraszamy do strefy foodtruck, w niedzielę zapraszamy dzieci do zabawy na dmuchańcach.

Festiwal światła i dźwięku na Facebooku

plakat informacyjny, w tle podświetlone w różnych kolorach drzewa, na plakacie napis "Festiwal światła i dźwięku" Park Bródnowski 30 września, 1 października. Więcej informacji: targowek.um.warszawa.pl