null

Forum Przedsiębiorców na Targówku

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Forum Przedsiębiorców na Targówku jest wspólną inicjatywą Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy i lokalnych przedsiębiorców.

Celem Forum jest integracja lokalnej społeczności przedsiębiorców, a także wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie prowadzenia firmy pomiędzy właścicielami lokalnych firm.

Forum funkcjonuje od 2015 roku. Od tego czasu w ramach Forum odbyło się wiele wydarzeń skierowanych do lokalnych przedsiębiorców, w tym: warsztaty biznesowo-networkingowe, konferencje związane z tematyką prowadzenia firmy, szkolenia dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Kontakt:

Agnieszka Wyszkowska – Główny specjalista ds. komunikacji społecznej
tel. +48 22 44 38 625, e-mail: awyszkowska@targowek.waw.pl

Sylwia Weilandt – Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej, Funduszy Europejskich i Analiz
tel. +48 22 44 38 531, e-mail: sweilandt@um.warszawa.pl

Stołeczne Forum Przedsiębiorczości

Inicjatywa Forum Przedsiębiorców na Targówku powstała na bazie doświadczeń projektu „Stołeczne Forum Przedsiębiorczości” (SFoP), który był realizowany w sześciu dzielnicach Miasta Stołecznego Warszawy, w tym na Targówku.

Projekt SFoP miał na celu opracowanie, promocję i pilotażowe wdrożenie nowych metod współpracy warszawskiego samorządu i przedsiębiorstw dla skutecznego zarządzania zmianą gospodarczą. Partnerem projektu była Akademia Leona Koźmińskiego, która wspólnie z Urzędem m.st. Warszawy opracowała założenia i realizowała projekt.

Realizacja projektu wpłynęła na zmianę postrzegania Urzędu przez przedsiębiorców. Właściciele lokalnych firm przekonali się, że Urząd nie jest skostniałą instytucją, lecz miejscem spotkań lokalnych społeczności.

Szczegóły projektu "Stołeczne Forum Przedsiębiorczości"

Ze strony Urzędu Dzielnicy - Forum Przedsiębiorców na Targówku koordynują:

linki:

Film o działaniach Forum Przedsiębiorców na Targówku

Załączniki: