null

Fundusze europejskie dla przedsiębiorców

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Logotyp Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek

Nowa perspektywa finansowa Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 stawia na nowe wyzwania dla rozwoju Polski i Europy. W jaki sposób będą mogli skorzystać z niej przedsiębiorcy opowiedzą specjaliści z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu, na którym będzie można dowiedzieć się więcej o funduszach europejskich oraz poznać innych przedsiębiorców zainteresowanych tą tematyką.

Klub Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek, zaprasza na spotkanie biznesowo-networkingowe o tematyce „Fundusze Europejskie – wsparcie dla przedsiębiorców”.

Termin: Wtorek, 10 maja 2022 r., godz. 17.00-19.30

Miejsce: Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20 (sala ślubów).

Spotkanie ma charakter biznesowo-networkingowy, co oznacza, że oprócz prezentacji biznesowej będzie także czas na poznanie przedsiębiorców biorących udział w wydarzeniu.

W pierwszej części spotkania każdy przedsiębiorca będzie miał 60 sekund, żeby przedstawić swoją działalność oraz powiedzieć kogo szuka lub czego potrzebuje. Część poświęconą autoprezentacji dopełnią rozmowy kuluarowe, które odbędą się po zakończeniu prezentacji biznesowej w drugiej części spotkania.

Prelegentką, która przybliży na fundusze europejskie będzie Katarzyna Kuszak - Specjalista Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Zajmuje m.in. się doradztwem, jakie wsparcie z Funduszy Europejskich aktualnie można otrzymać oraz tym, czy pomysł może być zrealizowany lub dofinansowany.  

Zakres prezentacji biznesowej:

  • Fundusze Europejskie na lata 2021-2027
  • Informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych na Mazowszu 
  • Ogólne informacje na temat Partnerstwa Publiczno – Prywatnego (PPP)
  • Wsparcie dla przedsiębiorców – przedstawienie aktualnych możliwości.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny i nie wymaga zapisów.

Więcej informacji o wydarzeniu: te. 22 443 86 25, e-mail: mulanowska@um.warszawa.pl