null

Katarzyna Górska-Manczenko

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Katarzyna Górska-Manczenko - radna dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
 

klub: Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
telefon: 661738836
e-mail: katarzyna.gorska@poczta.onet.eu

komisje:
Komisja Bezpieczeństwa, Zdrowia i Inicjatyw lokalnych
Komisja Budżetu i Planowania
Komisja Edukacji i Wychowania
Komisja Kultury i Promocji
Komisja Rozwoju

Od zawsze aktywnie działam na rzecz środowiska w którym żyje, bo tylko wtedy mam realny wpływ na to co dzieje się wokół nas, dlatego angażuje się w działania na rzecz rozwoju Targówka.
Jestem współinicjatorką Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego, współzałożycielką działającego od 5 lat stowarzyszenia Targówek w spódnicy. Inicjatorką powstania Oddziału Targówek Fabryczny, Mieszkaniowy i Zacisze Towarzystwa Przyjaciół Warszawy. Od kilku lat pomagam w organizacji znanego na Zaciszu konkursu "Ogród moje hobby".

W swoich działaniach wykorzystuje doświadczenia z wielu lat pracy społecznej w Parlamencie Studentów RP, stażu w Parlamencie Europejskim w biurze ówczesnego europosła a dziś Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Jestem politologiem z wykształcenia. Aktywna i konsekwentna w działaniu, przy tym otwarta na dialog z mieszkańcami. Zaangażowana w projekty infrastrukturalne (budowa ul. Łodygowej na Targówku, powstanie lokalnych ulic, które wcześniej były gruntowe), poprawiające komunikację mieszkańców (rozwój Veturilo, połączenia autobusowe z metrem, poprawa połączeń w różnych częściach dzielnicy), ale także społeczne (współinicjatorka powstania huśtawek dla osób z niepełnosprawnościami, ławek dla matek karmiących czy spotkań integracyjnych dla mieszkanek Targówka).
Na stronie www.portalsamorzadowy.pl zostałam najlepszym samorządowcem w Dzielnicy Targówek. W wolnych chwilach ćwiczę jogę, jeżdżę na rowerze i kibicuje mężowi w jego biegowych pasjach.
 

zobacz także: