Klub Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek – czas na wakacje

Od kilku lat przy Urzędzie na Targówku działa Klub Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek. Klub powstał w 2018 roku i od tego czasu bardzo prężnie się rozwija. Inicjatywa zrzesza małych i średnich pracodawców z terenu dzielnicy.

Dzięki współpracy w Klubie, przedstawiciele lokalnego biznesu mają okazję poznać się wzajemnie oraz rozpocząć wspólne projekty. 1 lipca 2022 roku Małgorzata Kwiatkowska – Burmistrz Dzielnicy podziękowała przedsiębiorcom, którzy działali w ramach Klub Przedsiębiorców w okresie od stycznia do czerwca 2022 r. Przedsiębiorcy otrzymali dyplomy oraz skromne upominki. Wyróżnione osoby to: Marta Uczciwek - Fotografia, Monika Walat – Seek the Deal, Marlena Drygas - Emotea. Działania Klubu wspierał także Adam Fabisz – właściciel firmy Nakrecony.pl, który podczas spotkań Klubu prowadził edukację mentoringową.

W kolejnym półroczu 2022 r. Klub będą reprezentowali: Marta Uczciwek - Fotografia, Adam Fabisz – Nakrecony.pl oraz Ewa Mechelewska – Tai Chi Warszawa.

Spotkania Klubu są bezpłatne i skierowane do przedsiębiorców z Targówka i okolic. Na najbliższe spotkanie Klubu zapraszamy 6.09.2022 r. o godz. 17.00 do sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek. Więcej informacji: telefon: 22 443 85 31