null

Koncert Panna Wolna w Domu Kultury ŚWIT

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.05.2022 18:00 - 13.05.2022 22:00
Dom Kultury Świt, Wysockiego 11, Warszawa

Przejmujący koncert! Anastasija Litvinyuk i Igor Hnydyn grali na dużych estradach we Lwowie i na świecie. Teraz w Warszawie będą przypominać, że dobro jest w każdym z nas, a życzliwość jest najważniejszą mocą, jaką ma człowiek.

Autorski program “Panna Wolna” to muzyczne przedstawienie, które opowiada prawdziwe historie. Pokazuje, że w obliczu tragedii możemy być sprawczy. Genialna muzyka. Dwie wokalistki - niezwykła Dorota Kopka i 7-letnia Ania, córka Anastasiji i Igora. Na basie zagra Roman Chraniuk.

Koncert “Panna Wolna” jest zainspirowany grafiką i muralem, które stworzył Andrzej Pągowski.

Po koncercie trwającym około 90 minut zapraszamy na Jam session (w godzinach 20:00-22:00). Poprowadzi go instruktor Konrad Pajek.

Bilety w cenie 25 zł dostępne w systemie sprzedaży biletów DK Świt

 

Plakat, w górnej części po prawej stronie grafika – twarz kobiety w barwach Ukrainy, z motywami kwiatów, gołębia i dłoni uniesionych w geście wolności. Grafika ta widoczna jest także w tle, w większej skali na środku plakatu. Poniżej informacje tekstowe: Koncert Panna Wolna. Zmieniamy świat! Scenę nr 11 tworzą widzowie. Ecoevolution.org. 13 maja, godz. 18:00, Dom Kultury Świt, Warszawa. Bilet: 25 zł. Autor grafiki „Panna wolna” Andrzej Pągowski. W dolnej części plakatu na niebieskim tle białe logo: m.st. Warszawy, RcoEvolution.org, Domu Kultury Świt oraz sieci Warszawskich Domów Kultury

 

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.