null

Kołowa na jazzowo - koncert zespołu Warsaw Jazz Singers

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.08.2022 19:00 - 24.08.2022 20:00
Arthouse Kołowa, Kołowa 18, Warszawa

Zapraszamy na koncert zespołu Warsaw Jazz Singers! Usłyszycie różnorodny i porywający repertuar. Koncert plenerowy odbędzie się 24 sierpnia o 19:00 w Arthouse Kołowa na dziedzińcu za trybunami przy Kołowej 18. Wstęp wolny!

Warsaw Jazz Singers to rozrywkowy zespół wokalny, składający się z 10 wokalistów. Jest jedynym w Polsce zespołem, który w repertuarze ma standardy jazzowe śpiewane w aranżacjach 4 i 5 głosowych! Zespół inspiruje się twórczością najbardziej znanych amerykańskich aranżerów muzyki wokalnej.

Wykonania Warsaw Jazz Singers są pełne uśmiechu, radości i profesjonalizmu. Ta uzdolniona grupa potrafi zaśpiewać niemal wszystko – swingują, scatują, śpiewają ballady, czasami używają stylu barbershop, śpiewają acapella oraz z sekcją instrumentalną. 
Jak sami mówią o sobie: „Sednem naszej twórczości jako zespołu, jest zamiłowanie do śpiewania w bliskim wielogłosie, gdzie konsonans i dysonans ciągle idą w parze - co jest charakterystyczne dla harmonii jazzowych”. 
Przyjdźcie ze znajomymi i rodziną 24 sierpnia na Kołową 18 i dajcie się rozkołysać muzyce.

Młodzi ludzie, wśród których jest sześć kobiet i czterech mężczyzn - idą w jednym rzędzie brukowaną ulicą na warszawskiej starówce. Są członkami zespołu Warsaw Jazz Singers. U dołu zdjęcia znajduje się logotyp Warsaw Jazz Singers.
Warsaw Jazz Singers

 

Poznajcie członków zespołu:

Soprany:
Katarzyna Kazanowska
Justyna Kłak
Agnieszka Podsiadło

Alty:
Katarzyna Podlaska
Iwona Oknińska
Ewa Markowska

Tenor:
Adam Czaplicki
Bas
Jacek Anusz
Łukasz Habib

Prowadzący: Mateusz Menich
Piano: Paweł Bogdanowicz
 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.