null

Lot na Marsa. Koncert premierowy zespołu Skytruck w Domu Kultury ŚWIT

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.04.2022 19:30 - 25.04.2022 21:00
Dom Kultury Świt, Wysockiego 11, Warszawa

Zespół Skytruck – prekursorzy „space rock’a” – zaprezentują swoje nowe wydawnictwo!
Album zatytułowany „Lot na Marsa” ukaże się dokładnie w pierwszy dzień wiosny. Jest to idealna okazja, by oderwać się od codziennych obowiązków i udać się w niezwykłą muzyczną podróż.

Na kosmiczną wyprawę zabiera Was zespół, który tuż po swoim debiucie znalazł się w zestawieniu Nadzieja Rocku magazynu „Teraz Rock”. Grupa wywalczyła również miejsce w finale Antyfestu Antyradia, zajęła 3-cie miejsce w zestawieniu najlepszych mini-albumów Radia Wnet, a także była chętnie grana przez rozgłośnie radiowe w całej Polsce.
Przyszedł czas na prawdziwy odlot! Podczas koncertu mury Domu Kultury Świt na Targówku zmienią się nie do poznania. Wydarzenie będzie po brzegi wypełnione słuszną dawką gitarowych riffów – potężnych jak grawitacja Jowisza, partiami perkusji naładowanymi energią niczym rozbłyski słoneczne, basu brzmiącego jak silniki wahadłowca i wokali, które wciągną Was w otchłań, jak czarna dziura!
Nie zabraknie gości specjalnych, a także innych niespodzianek.

Bilety w cenie 35 zł można zakupić na stronie internetowej DK Świt
 
Więcej informacji na stronie internetowej DK Świt

Uwaga! z przyczyn niezależnych od organizatora zmienił się termin koncertu – pierwotnie planowany na 21 marca – odbędzie się w dniu 25 kwietnia, godziny pozostają bez zmian.
 

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.