null

Marta Borczyńska

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Marta Borczyńska - radna dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

 

klub: Prawo i Sprawiedliwość
e-mail: martaborczynska1@gmail.com

komisje:
Komisja Bezpieczeństwa, Zdrowia i Inicjatyw lokalnych
Komisja Edukacji i Wychowania
Komisja Kultury i Promocji
Komisja Rewizyjna

Nazywam się Marta Borczyńska, z wykształcenia jestem prawnikiem. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, Akademię Spółek w Szkole Głównej Handlowej oraz studia podyplomowe Executive of Business Administration.  
 Jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości, od 2015 r. aktywnie działam w Forum Młodych PiS Warszawa, byłam również uczestniczką cyklu seminariów dla organizacji pozarządowych młodego pokolenia pod patronatem Premiera Piotra Glińskiego. Od zawsze jestem zaangażowana społecznie, lubię pracować z ludźmi i im pomagać. Już na studiach działałam jako wolontariusz w Fundacji Academia Iuris, świadczącej darmowe porady prawne osobom, których nie stać na profesjonalnego pełnomocnika oraz w Court Watch Polska - Fundacji wspierającej pozytywne zmiany w polskim wymiarze sprawiedliwości, poprzez prowadzenie Obywatelskiego Monitoringu Sądów oraz budowanie Centrów Sprawiedliwości Naprawczej. Wraz z Rządowym Centrum Legislacji współtworzyłam Kolegium Legislacji, dla najzdolniejszych studentów prawa z całej Polski.
Dziękuję za zaufanie mieszkańcom Targówka, którzy dali mi szansę służyć naszej dzielnicy. Jestem szczęśliwa, a zarazem czuję się zobowiązana do rzetelnej pracy na rzecz lokalnej społeczności.
Zachęcam Państwa do śledzenia mojego fanpage'a na Facebooku: Marta Borczyńska - Radna Dzielnicy Targówek, gdzie na bieżąco informuję o podejmowanych przeze mnie działaniach. Zapraszam także do kontaktu, zgłaszania pytań, problemów i postulatów  za pośrednictwem poczty e-mail: martaborczynska1@gmail.com

zobacz także: