null

Koncert: PARIS! Najpiękniejsze piosenki francuskie w Domu Kultury ŚWIT

Drukuj otwiera się w nowej karcie
04.03.2022 19:00 - 04.03.2022 20:00
Dom Kultury Świt, Wysockiego 11, Warszawa
grafika: na jasno-szarym tle widoczne są czarne i ciemno szare zarysy Wieży Eiffla, budynków i różnych instrumentów muzycznych. W prawym górnym rogu napis "Paris! Najpiękniejsze piosenki francuskie. W lewym górnym rogu napis: "Natalia Lubrano i Scena 104". Wokół sylwetki wieży Eiffla imiona i nazwiska wybitnych wykonawców francuskich.

4 marca 2022 o godz.19.00 prosto do Paryża zabierze nas Natalia Lubrano, wykonująca repertuar wielojęzyczny we wszystkich stylistykach muzyki rozrywkowej. Związana z wrocłaską sceną muzyczną, autorka tekstów i muzyki. Szerszej publiczności znana z V edycji programu The Voice of Poland TVP 2014 w grupie Tomsona i Barona z zespołu Afromental, gdzie dotarła do półfinału.

Natalia to wokalistka, w przeszłości eksperymentująca z wieloma gatunkami muzycznymi. Przez ponad dekadę mieszkała we Francji. Obdarzona jest charakterystycznym głosem. 
Podczas tego koncertu usłyszymy najpiękniejsze piosenki Edith Piaf, Charles Aznavour, Enzo Enzo, Joe Dassin, ZAZ, Claude François oraz twórczość wielu innych wykonawców.
Bilety dostępne są na stronach internetowych: 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.