Niedzielny piknik w Parku Bródnowskim - było SUPER!

Przy wspaniałej pogodzie i dobrej muzyce bawiliśmy na niedzielnym pikniku w Parku Bródnowskim. Wydarzenie zorganizował Urząd Dzielnicy Targówek we współpracy z domami kultury, fundacjami, stowarzyszeniami, ośrodkami zdrowia oraz służbami mundurowymi, których stoiska cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Pogoda, która przez cały dzień dopisywała sprawiła, że frekwencja na pikniku była fantastyczna. Dodatkowo każdy miał możliwość znalezienia czegoś interesującego dla siebie. Piknik zakończyła dyskoteka dla dzieci oraz potańcówka dla dorosłych. W czasie pikniku obecni byli przedstawiciele samorządu Targówka: burmistrz Małgorzata Kwiatkowska, zastępca burmistrza - Jędrzej Kunowski oraz radni: Aneta Wyczółkowska, Justyna Rucyk i Jerzy Żarnecki.