null

Nowa jadłodzielnia na Targówku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na fotografii stoją dwie osoby Małgorzata Kwiatkowska - burmistrz Dzielnicy oraz zastępca Jacek Duczman. Członkowie zarządu trzymają w dłoniach pojemniczki z produktami żywnościowymi. W tle na drugim planie zdjęcia widoczna otwarta, przeszklona lodówka do której burmistrz Małgorzata Kwiatkowska oraz zastępca Jacek Duczman wkładają pojemniki z żywnością. Na lodówce napis Jadłodzielnia.
Jadłodzienia na Targówku

Kolejny projekt z Budżetu Obywatelskiego zrealizowany na Targówku. Przy ulicy Łabiszyńskiej powstała jadłodzielnia.

W ramach Budżetu Obywatelskiego na Targówku co roku powstaje kilka nowych projektów. Jednym z pomysłów, który zyskał w głosowaniu akceptację mieszkańców było ustawienie jadłodzielni przy Ośrodku Sportu i Rekreacji na ulicy Łabiszyńskiej. Jadłodzielnia dzieli się na dwie części przeznaczone dla produktów wymagających chłodzenia oraz tych, które nie wymagają utrzymania niskiej temperatury dla zachowania świeżości.

W piątkowy poranek jadłodzielnię odwiedzili Małgorzata Kwiatkowska – burmistrz Targówka oraz zastępca burmistrza - Jacek Duczman. Członkowie zarządu zostawili w chłodziarce kilka produktów dla osób potrzebujących.

Jeśli macie Państwo życzenie podzielić się z innymi swoimi produktami serdecznie zapraszamy do skorzystania z jadłodzielni przy OSiR Targówek.