Ogłoszenie o wynikach wyborów do Rady Seniorów

Informujemy, że Burmistrz Dzielnicy Targówek przekazał do publicznej wiadomości ogłoszenie o wynikach wyborów na kandydatów na przedstawicieli mieszkańców do Rady Seniorów Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz ogłoszenie o liście rezerwowej kandydatów na przedstawicieli mieszkańców do Rady Seniorów Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Nowelizacja ustawy o samorządzie gminnym zobowiązała niektóre samorządy oraz ich jednostki pomocnicze do przeprowadzenia wyborów do rad seniorów na nową kadencję.
Zgodnie ze Statutem Rady Seniorów Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy Burmistrz Dzielnicy ogłasza wyniki wyborów na kandydatów na przedstawicieli mieszkańców do Rady Seniorów Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz ogłasza listę rezerwową kandydatów na przedstawicieli mieszkańców do Rady Seniorów Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączonych ogłoszeniach.

Załączniki: