null

Poligon Kabaretowy w Domu Kultury ŚWIT

Drukuj otwiera się w nowej karcie
23.02.2022 19:00 - 23.02.2022 20:30
Dom Kultury Świt, Wysockiego 11, Warszawa
fragment plakatu na którym znajdują się zdjęcia artystów z poszczególnych kabaretów wraz z ich podpisami: "Kabaret Czesuaf, Zdolni i Skromni, Ewa Błachnio, Wojciech „Termos” Tremiszewski, Kabaret Chyba"

Dom Kultury ŚWIT zaprasza na potężną dawkę dobrej zabawy, czyli Poligon Kabaretowy. Artyści „Kabaretu na żywo” ruszają w nową trasę! Zobaczycie nowe i premierowe skecze w świetnym wykonaniu. Poligon Kabaretowy to jedyna w swoim rodzaju impreza, na której możesz zobaczyć jak powstają skecze, które później będziesz mógł zobaczyć w telewizji i na scenach całej Polski.
Rewelacyjna atmosfera i mnóstwo pozytywnej energii!

Występują:

Ewa Błachnio:

W latach 2000–2014 była członkinią Kabaretu Limo. Obecnie wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą prowadzi audycję Poliż temat w radiu RMF FM.

Kabaret Chyba:

Występuje na estradzie, w programach radiowych i telewizyjnych, organizuje imprezy, w tym jedyną cykliczną imprezę kabaretową we Wrocławiu.

Kabaret Czesuaf:

Doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania. Prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski. Trzej fajni faceci i jedna fajna babka.

Wojciech Tremiszewski

Wojciech jest dramatopisarzem, reżyserem oraz aktorem. Członkiem byłego Kabaretu Limo. Występował w programach telewizyjnych i w popularnym serialu improwizowanym „Spadkobiercy”. Jest także dyrektorem artystycznym jednego z największych ogólnopolskich festiwali impro – Podaj Wiosło.

Zdolni i Skromni:

Stworzony został spontanicznie, zrobił coś, czego się w ogóle nie spodziewaliśmy. Zrobili to dla śmiechu, trochę dlatego, że nudzili się w domach i po to aby nieść Wam radość.

Bilety (w cenie 40 zl) można zakupić na stronie internetowej: swit.systemsprzedazybiletow.pl 

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.