null

Porządek obrad posiedzenia Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Targówek

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Porządek obrad posiedzenia Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na 7 kwietnia 2022 r., godz. 17.00

Porządek obrad posiedzenia Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na 7 kwietnia 2022 r., godz. 17.00 

Posiedzenie odbędzie się w trybie zdalnym

  1. Informacja o planowanych zmianach w komunikacji miejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem zmian związanych z przygotowaniami do uruchomienia stacji metra: Zacisze, Kondratowicza i Bródno.
  2. Wolne wnioski.

Osoby, które chcą zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu na adres mailowy grymkiewicz@um.warszawa.pl. Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu, którego będzie dotyczyło wystąpienie. Zgłoszenie nie jest równoznaczne z udzieleniem głosu na posiedzeniu komisji. Decyzję w tej sprawie podejmuje osoba przewodnicząca obradom w danym punkcie porządku obrad. W dniu posiedzenia otrzymacie Państwo link.
Jednocześnie Wydział Obsługi Rady informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.