null

Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Rozwoju oraz Komisji Kultury i Promocji

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Rozwoju oraz Komisji Kultury i Promocji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, zwołanego na 19.07.2021 r.

Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Rozwoju oraz Komisji Kultury i Promocji  Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, zwołanego na 19 lipca 2021 r., godz. 17.00.

Posiedzenie odbędzie się w trybie zdalnym.

  1. Przyjęcie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zmieniającej uchwałę w sprawie zgłoszenia wniosku dotyczącego nadania nazwy obiektowi miejskiemu w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
  2. Wolne wnioski.

Osoby, które chcą zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu na adres mailowy jokarpinska@targowek.waw.pl Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu, którego będzie dotyczyło wystąpienie. Zgłoszenie nie jest równoznaczne z udzieleniem głosu na posiedzeniu komisji. Decyzję w tej sprawie podejmuje osoba przewodnicząca obradom w danym punkcie porządku obrad. W dniu posiedzenia otrzymacie Państwo link. Jednocześnie Wydział Obsługi Rady informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.