null

Radni Dzielnicy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Prezydium Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy:

Michał Jamiński - Radny dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Joanna Mroczek - Radna dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Grzegorz Golec - Radny dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Kamil Maciejczuk - Radny dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Jamiński Michał
Przewodniczący Rady Dzielnicy
Mroczek Joanna
I Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
Golec Grzegorz
Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Maciejczuk Kamil
Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy

 

Radni Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w kadencji 2018-2023

Radni, których mandat został wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego:

  • Duczman Jacek
    • mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 6 maja 2020 r.
  • Kozielska Dorota
    • mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 18 marca 2019 r.,
    • mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 9 marca 2020 r.
  • Kunowski Jędrzej
    • mandat radnego wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 20 lutego 2019 r.
  • Kwiatkowska Małgorzata
    • mandat radnej wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 3 grudnia 2018 r.
  • Miszewski Krzysztof
    • mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 6 maja 2020 r.
  • Szajkowski Bartosz
    • mandat radnego wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 3 grudnia 2018 r.
  • Wojciechowski Jacek
    • mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 23 czerwca 2020 r.,
    • mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 12.05.2021 r.