null

Rodzinna gra miejska WYgryWAM TARGÓWEK

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.05.2023 16:30 - 19.05.2023 19:00
Przestrzeń Eksperymentalna Teatru Rampa, Kołowa 20 (wejście od parkingu), Warszawa

19 maja 2023 r. w godz. 16.30-19.00 w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin, Europejskiego Dnia Sąsiada i zbliżającego się Dnia Dziecka zapraszamy na grę terenową WY-gry-WAM TARGÓWEK.

Partnerstwo ds. Rewitalizacji, które tworzą: Teatr Rampa na Targówku - Otwarta Rampa, Dzielnica Targówek m. st. Warszawy, Ośrodek Pomocy Społecznej na Targówku, Zarząd Gospodarowania Nieruchomościami dla dzielnicy Targówek, Bradosna, Stowarzyszenie Ta Szansa, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 12 (Biblioteka Publiczna Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy), Stowarzyszenie dla Rodzin, Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie - przygotowało dla Was mnóstwo niespodzianek i zadań. 

START gry godz. 16.30: Przestrzeń Eksperymentalna Teatru Rampa ul. Kołowa 20 (wejście od parkingu). Tam otrzymacie kartę gry, pakiet startowy i wyruszycie w teren.

KONIEC gry godz.19.00: Chatka Puchatka ul. Węgrowska 2

Gra skierowana do rodzin, dzieci, młodzieży, mieszkańców, sąsiadów w każdym wieku. Wystarczy stworzyć drużynę od 2 do 6 osób, włożyć wygodne obuwie i strój, spakować humor oraz wodę do plecaka i wyruszyć w trasę z Targówkiem za rękę.

Zapisy przez e-mail: wygrywamtargowek@gmail.com do dnia 18 maja 2023 r.

Na koniec GRY losowanie atrakcyjnych Nagród!

Czekamy na Was!!!

Partnerują nam:

plakat informacyjny, na niebieskim tle znajduje się mapka z zaznaczonymi miejscami oraz zdjęcie trzymających się za nadgarstki rąk kilku osób. Treść zawarta na plakacie znajduje się w artykule. Na dole plakatu logo i znaki graficzne organizatorów i współorganizatorów.