null

Rusza kolejny cykl spotkań Klubu Przedsiębiorców

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Logo Klubu Przedsiębiorców przy Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

12 września 2023 r. rozpoczyna się kolejny sezon spotkań networkingowo-biznesowych na Targówku dla przedsiębiorców. Jesienne wydarzenia będą zawierały ciekawą tematykę oraz praktyczne porady, pomagające rozwinąć skrzydła w biznesie.

Spotkania Klubu są otwarte dla wszystkich przedsiębiorców, chcących nawiązać nowe relacje biznesowe.Nowy harmonogram spotkań Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek (KPDT) przewiduje tak jak dotychczas popołudniowe spotkania, odbywające się co dwa tygodnie. Na pierwsze spotkanie KPDT zapraszamy 12 września o godz. 17.00. Tematem przewodnim będą ulgi ZUS dla przedsiębiorców. Temat przedstawią eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Inspektoratu Warszawa Praga-Północ.

Termin:12 września 2023 r., godz. 17.00 – 19.30
Miejsce: Urząd Dzielnicy Targówek, sala konferencyjna (wejście główne)
Temat: „Ulgi w opłacaniu składek z tytułu prowadzenia pozarolniczej działalności gospodarczej - warunki i skutki skorzystania z ulgi na start"

Każde spotkanie Klubu jest dobrą okazją do poznania nowych osób, wymiany doświadczeń biznesowych, a nawet podjęcia współpracy przy ciekawych projektach. 
Spotkania Klubu mają na celu integrację lokalnego środowiska biznesowego oraz wzrost zainteresowania ofertą firm z Targówka. Udział w spotkaniu nie wymaga rejestracji. 
Relacje z poprzednich wydarzeń można znaleźć na profilu Facebook Klubu