null

Przedsiębiorcy spotkali się na Targówku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
uczestnicy Klubu Przedsiębiorców w dzielnicy Targówek m.st. Warszawy podczas wykładu na sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek

W Urzędzie Dzielnicy Targówek od kilku lat odbywają się cykliczne spotkania z przedsiębiorcami działającymi na terenie Targówka. W czasie spotkań uczestnicy wymieniają się doświadczeniami oraz biorą udział w wykładach z zakresu prawa, przedsiębiorczości oraz profesjonalnego zarządzania firmą.

We wtorek 19 września 2021 roku w siedzibie urzędzie dzielnicy odbyło się spotkanie Klubu Przedsiębiorców z Targówka. Podczas spotkania swoim doświadczeniem z przybyłymi gośćmi podzieliła się dr Marta Czerwiec z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Podczas spotkania swoją ofertę partnerską dla biznesu przedstawili także reprezentanci Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. W czasie spotkania odbyły się tzw. "elevator pitch", czy krótkie autoprezentacje każdego z przedsiębiorców o tym, czym się zajmuje oraz kogo lub czego poszukuje w swoim biznesie.

Kolejna okazja do networkingu biznesowego na Targówku już 9 listopada! Spotkania Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek są bezpłatne i nie wymagają zapisów.

Więcej informacji: tel. 22 443 86 25, e-mail. mulanowska@um.warszawa.pl

Zobacz galerię (2 zdjęć)
sala konferencyjna, zdjęcie grupowe uczestników Klubu Przedsiębiorców w dzielnicy Targówek m.st. Warszawy