null

Targówek partnerem 12. Forum Rozwoju Mazowsza

Drukuj otwiera się w nowej karcie
logo dwunastego Forum Rozwoju Mazowsza

Zapraszamy do uczestnictwa w 12. Forum Rozwoju Mazowsza, które odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2022 r. w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa. Urząd Dzielnicy Targówek jest partnerem tego wydarzenia.

Podczas dwóch dni spotkań usłyszeć będzie można aż 18 debat, spotkać ponad 40 partnerów i 80 ekspertów. Aktywności będą odbywać się w trzech strefach tematycznych - Strefie Rozwoju Mazowsza, Strefie Zdrowia oraz Strefie Młodych. Na scenie Rozwoju Mazowsza odbędą się dyskusje na temat. m.in. rozwoju lokalnego, innowacji, transformacji cyfrowej czy zielonych miast przyszłości.
Znajdziecie nas w Strefie Rozwoju Mazowsza, a naszą dzielnicę reprezentować będzie Klub Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek:

Przez całe dwa dni trwania 12. Forum Rozwoju Mazowsza towarzyszyć będą nam założyciele Master Match!, uznanej za jedną ze 101 najbardziej innowacyjnych firm na Mazowszu.
Do naszego stoiska zaprosiliśmy też Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie i Biuro Rozwoju Gospodarczego m.st. Warszawy (Centrum Przedsiębiorczości Smolna). Nasi przedsiębiorcy przygotowali dla uczestników bezpłatne konsultacje, warsztaty, a nawet pokaz Taichi.

Tu znajdziecie link do naszego wydarzenia i opis aktywności naszych klubowiczów.
Rejestrować można się pod adresem forumrozwojumazowsza.pl. Tu znajdą Państwo również program całego wydarzenia i informacje na temat partnerów.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Jeżeli nie będą Państwo mogli uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, zachęcamy do oglądania debat online, zarówno na żywo, jak i w późniejszym terminie na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl

plakat zawierający informację tekstową zapraszającą na 12 Forum Rozwoju Mazowsza. Treść informacja zawarta jest w artykule. Na plakacie znajdują się także logotypy organizatorów i patronów Forum.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.