null

Warsztaty „Z kompasem w ręku”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
03.12.2022 10:00 - 03.12.2022 12:00
Przystanek autobusowy "Malborska 02", Malborska/Głębocka
na niebieskim tle widoczne są choinki, kompas oraz ptak odziany w szalik i czapkę

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Z kompasem w ręku”, które odbędą się 3.12.2022 r. w Lesie Bródnowskim. Warsztaty są częścią cyklu „Dzika Przygoda - leśne warsztaty dla dzieci z Targówka”.

Będzie to już ostatnie – dwunaste w tym roku spotkanie dla młodych odkrywców przyrody, realizowane przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Cykl przeprowadzanych warsztatów ma na celu rozbudzenie w dzieciach chęci nauki o przyrodzie, podglądanie natury, samodzielne odkrywanie tajemnic. Dzięki zdobytej wiedzy dzieci mają szansę stać się pełnymi pasji odkrywania świata ludźmi, wrażliwymi na środowisko przyrodnicze.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-8 lat, będące pod opieką rodziców/opiekunów.

W tym dniu wszystkich odkrywców i ciekawych poznania przyrody zapraszamy na grę terenową z kompasem w ręku. Przed Wami nauka posługiwania się mapą, ćwiczenia z uważności, odkrywanie tajemnic lasu, a także budowa modelu nocnego nieba i opowieści o nocnej nawigacji po gwiazdach. Zapewniamy dużo dobrej zabawy i wiele niespodzianek.

Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce zbiórki: Przystanek “Malborska 02”, godz. 10.00

Zapisy od 29.11.2022 r. pod numerem: 577 888 748. Kontakt telefoniczny w dniu warsztatów: 696 896 485.

Plakat z informacją o terminie i miejscu warsztatów przyrodniczych dla dzieci - informacje zawarte są w artykule. Grafika plakatu: na niebieskim tle choinki, niektóre ośnieżone, chłopiec przeglądający mapę, dziewczynka czytająca książkę, kompas oraz ptak odziany w szalik i czapkę

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.