null

Wesoło, sympatycznie i ciekawie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Niedzielny Piknik na Targówku przyciągnął setki mieszkańców dzielnicy. Bogata oferta oraz zainteresowanie mieszkańców, skutecznie zmierzyło się ze słotną jesienną pogodą.

 

Przy licznych stoiskach ciągle trwała zabawa i ruch. Najmłodsi mogli spróbować swoich sił na dmuchanym torze przeszkód, wziąć udział w konkursach plastycznych. Mali „inżynierowie” pod opieką rodziców mogli na własne oczy obejrzeć sprzęt, który na co dzień wykorzystywany jest podczas budowy Metra na Targówku.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska Szpitala Bródnowskiego, ZOZ- u Targówek, Dzielnicowych Domów Kultury oraz psiego behawiorysty, który udzielał porad - jak prawidłowo postępować z czworonogami. Na scenie ustawionej w Parku, zgromadzona  publiczność mogła obejrzeć występy młodzieży oraz wyruszyć do bajkowego świata, razem z aktorami z teatru dla dzieci. Muzycznie zagrała Kapela z Targówka i zespół SKYTRUCK.  Dziękujemy wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem  przyczynili się do zorganizowania imprezy w Parku Bródnowskim.
   
W czasie pikniku władze samorządowe dzielnicy reprezentowali:
Joanna Mroczek - wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy i członkowie zarządu Targówka: Małgorzata Kwiatkowska, Krzysztof Miszewski, Dorota Kozielska i Jędrzej Kunowski. Przybyli także radni: Kamil Maciejczuk, Witold Harasim, Jerzy Żarnecki, Katarzyna Górska - Manczenko, Aneta Wyczółkowska, Edyta Sosnowska oraz Agnieszka Jaczewska-Golińska - radna m.st. Warszawy.