null

XXVI Igrzyska Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami „Zwycięstwo jest w Tobie”

Drukuj otwiera się w nowej karcie

11 czerwca 2022 r. na stadionie przy ul. Łabiszyńskiej 20A odbędą się XXVI Igrzyska Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami „Zwycięstwo jest w Tobie” organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Targówek oraz Urząd Dzielnicy Targówek pod Honorowym Patronatem Posła RP Marcina Kierwińskiego i Sportowym Patronatem Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Igrzyska rozpoczną się o godzinie 10:00 uroczystą defiladą uczestników. Następnie ponad 235 zawodników z Warszawy i okolic będzie walczyć o medale w 12 konkurencjach indywidualnych oraz drużynowo w Turnieju Piłki Nożnej. Przez całe Igrzyska towarzyszyć im będą wolontariusze ze szkół z Targówka. Miło nam będzie gościć dzieci i młodzież z Ukrainy.

plakat informacyjny, na kolorowym tle składającym się z obszarów zielonego, niebieskiego, pomarańczowego, różowego i fioletowego znajduje się tekst, w centralnej części po lewej stronie duże logo igrzysk, w dolnej części plakatu znajduje się logo organizatorów, partnerów i sponsorów wydarzenia. Tekst z plakatu zawarty jest w treści artykułu.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.