null

Żony Wilanowa na Targówku – spektakl Klubu Komediowego w Domu Kultury ŚWIT

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.04.2022 19:00 - 28.04.2022 20:30
Dom Kultury Świt, Wysockiego 11, Warszawa

Miało je Stepford, ma Hollywood, będzie miał i Targówek! Uwaga, Żony Wilanowa nadciągają! 28 kwietnia o 19.00 Klub Komediowy zaprasza do DK Świt na wyjątkową edycję spektaklu pt. „Żony Wilanowa”.

Klub Komediowy to niezależna scena teatralna, działająca w Warszawie od 2014 roku. Gra oryginalne formaty i spektakle własnej produkcji: spektakle improwizowane, kabarety literackie, a także stand-up czy dubbingi, będące różnymi formami komedii na żywo.
Maria Kazimiera Leszczyńska, Elizabeth Helen Milanowska i Aleksandra z Potockich Krzycka. Wściekle bogate i doskonale zrobione. Żony swoich mężów: bogate, znudzone, osamotnione – Żony Wilanowa. Ze swoimi pieniędzmi i chirurgicznie doskonałą urodą mogłyby podbić świat! Przynajmniej tak im się wydaje. Spektakl „Żony Wilanowa” to komediowa opowieść o pięknych, bogatych i znudzonych. Ich dni niewiele się od siebie różnią – poranny pilates, pieczenie tartaletek, wizyta u manicurzystki... Tego wieczoru będzie jednak inaczej. Co się wydarzy? Zobaczcie sami.

Grafika, której tłem jest stare zdjęcie pałacu w Wilanowie, na tle napis: "Żony Wilanowa na Targówku, 28.04, godzina 19:00, Dom Kultury ŚWIT", poniżej logo Domu Kultury Świt, znaku promocyjnego m.st. Warszawy oraz Sieci Warszawskich Domów Kultury

 

 

Bilety w cenie 45 zł dostępne w systemie sprzedaży biletów DK Świt
 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.