Prezydium Rady Dzielnicy:

Michał Jamiński - Radny dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Joanna Mroczek - Radna dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Grzegorz Golec - Radny dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Kamil Maciejczuk - Radny dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Jamiński Michał
Przewodniczący Rady Dzielnicy
Mroczek Joanna
I Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
Golec Grzegorz
Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Maciejczuk Kamil
Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy

 

Radni Dzielnicy w kadencji 2018-2023

Radni, których mandat został wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego:

  • Duczman Jacek – mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 6 maja 2020 r.
  • Kozielska Dorota – mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 18 marca 2019 r., mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 9 marca 2020 r.
  • Kunowski Jędrzej – mandat radnego wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 20 lutego 2019 r.
  • Kwiatkowska Małgorzata – mandat radnej wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 3 grudnia 2018 r.
  • Miszewski Krzysztof – mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 6 maja 2020 r.
  • Szajkowski Bartosz – mandat radnego wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 3 grudnia 2018 r.
  • Wojciechowski Jacek – mandat powołany postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 23 czerwca 2020 r., mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 12.05.2021 r.

Wydział Obsługi Rady Dzielnicy

Kontakt: 00-983 Warszawa, ul. Ludwika Kondratowicza 20, pok. 123 tel.: 22 44 38 538, e-mail: targowek.wor@um.warszawa.pl


Projekt EEA Grants

Projekt "Modernizacja funkcjonowania Biura Rady m.st. Warszawy i Sekretariatów Rad Dzielnic m.st. Warszawy" - współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Więcej informacji na stronie internetowej projektu.