Ogłoszenia miejskie i dzielnicowe

 • Modernizacja Parku Bródnowskiego(otwiera się w nowej karcie)

  W związku z zainteresowaniem modernizacją Parku Bródnowskiego oraz wydarzeniami, prowadzonymi na tym terenie - Urząd Dzielnicy przygotował zakładkę tematyczną. Można znaleźć tu bieżące informacje na temat parku oraz zapoznać się aktualnymi wydarzeniami i pracami jakie w tym rejonie będą prowadzone. Zachęcamy także do zapoznania się z prezentacją dotyczącą poszczególnych etapów modernizacji parku, przygotowaną przez Wydział Inwestycji Urzędu Dzielnicy Targówek. pliki do pobrania: Zarządzenie nr 1537/2008 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 18 kwietnia 2008 r. w sprawie: przekazania w administrowanie Burmistrzowi Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy nieruchomości obejmujących Park Bródnowski położony w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy prezentacja dotycząca modernizacji Parku Bródnowskiego ulotka informacyjna dotycząca modernizacji Parków Bródnowskiego i Wiecha wersja tekstowa ulotki informacyjnej, dotyczącej modernizacji Parków Bródnowskiego i Wiecha podsumowanie konsultacji społecznych „Jaki ma być Park Bródnowski?”

 • LIP
  09

  Lato nad Zalewem Bardowskiego(otwiera się w nowej karcie)

  Przygotujcie się na niezapomnianą zabawę nad Zalewem Bardowskim! Już w najbliższą niedzielę od godziny 12:00 czeka na Was mnóstwo atrakcji, których nie możecie przegapić! Marzycie o surfowaniu na falach hawajskiego oceanu? Teraz to możliwe dzięki naszemu symulatorowi surfingu! Poczujcie wiatr we włosach i sprawcie, aby te chwile były niezapomniane. Poczujcie emocje na pneumatycznym boisku do piłki nożnej, gdzie uczestnicy będą rywalizować jak w finałach mistrzostw świata. To wyjątkowa okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i poczuć adrenalinę na boisku! Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy również zamek do skakania. To świetna zabawa, która zapewni naszym najmłodszym gościom mnóstwo radości i uśmiechu na twarzy. Serdecznie zapraszamy!

 • CZE
  16

  Wakacyjna oferta placówek kulturalnych i sportowych(otwiera się w nowej karcie)

 • WRZ
  24

  Koncerty Chopinowskie 2023(otwiera się w nowej karcie)

  To już 64. sezon Koncertów Chopinowskich. Dokładny harmonogram występów można znaleźć na stronie Stołecznej Estrady.

 • WRZ
  30

  Pokazy Disney100 Magiczna Księga w Parku Fontann(otwiera się w nowej karcie)

  Podczas 30-minutowej animacji będzie można posłuchać takich hitów, jak „Kolorowy wiatr” z Pocahontas, „Hakuna Matata” z Króla Lwa i „Mam tę moc” z Krainy lodu. Widzowie wypłyną też poza rafę z Vaianą, odwiedzą rodzinę Madrigal w Naszym magicznym Encanto, popłyną z prądem z bohaterami Gdzie jest Nemo i poznają Herkulesa w starożytnej Grecji. A to wszystko w towarzystwie tańca fontann i projekcji laserowych.

Komunikaty i ogłoszenia

 • LIS
  28

  Wykaz powierzchni elewacji budynków przeznaczonych do najmu na okres do 3 lat

  Dyrektor Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy działając na podstawie art. 35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2022r. poz. 1846 i poz. 2185) o gospodarce nieruchomościami informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy (ul. Gościeradowska 5) w dniu 28.11.2023 r. został wywieszony na okres 21 dni wykaz powierzchni elewacji budynków przeznaczonych do najmu na okres do 3 lat.

 • LIS
  16

  Ogłoszenie w sprawie najmu miejsca postojowych – ul. św. J. Odrowąża 23

  O G Ł O S Z E N I E dot. wynajęcia miejsca postojowego przez mieszkańców budynku przy ul. św. J. Odrowąża 23 ZGN Targówek informuje o możliwości wynajęcia 1 miejsca postojowego nr 7 (poziom - 1) w garażu przy ul. św. J. Odrowąża 23. Wysokość miesięcznych opłat czynszowych z tytułu najmu miejsca postojowego wynosi 160,00 zł brutto. Kaucja za pilota wynosi 250,00 zł. Druk wniosku dostępny na stronie internetowej targowek.um.warszawa.pl/zgn (sekcja-Komunikaty i ogłoszenia) Wniosek o wynajem miejsca postojowego należy przesłać elektronicznie do ZGN Targówek na adres: sekretariat@zgntargowek.pl Uwaga: możliwość parkowania samochodów nieposiadających instalacji gazowej.

 • STY
  04

  Informacja w sprawie wpłat otwartych w placówkach pocztowych

  Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy informuje, że zgodnie Umową Wkonawczą do Umowy o Współpracy dotyczącej uzgodnień techniczno-organizacyjnych w zakresie punktów obsługi wpłat otwartych §2 pkt.1 b) “Bank zobowiązuje się w Placówkach pocztowych przyjmować [...] wpłaty dokonywane przez osoby trzecie (np. przez mieszkańców Miasta) na rachunki bankowe Jednostek z pobraniem opłaty bezpośrednio przez Pocztę Polską SA. Wysokość opłaty od wpłat donywanych przez osoby trzecie bedzie ustalona w wyniku negocjacji prowadzonych przez Bank z Pocztą Polską SA i może ulegać zmianie w trakcie trwania Umowy Wykonawczej,[...]”